Dbamy o bezpieczeństwo Klientów od 1999 roku
telefon +48 608 468 363
biuro@doradcapodatkowy-sobieraj.pl


Księgowość i usługi księgowe w Poznaniu

Pakiet VII - Nadzór podatkowo–księgowy

Pakiet VII kierowany jest do przedsiębiorstw, w strukturach, których wydzielony jest odrębny dział księgowości.

Usługa opiera się na weryfikacji działań prowadzonych przez dział odpowiedzialny za obsługę księgowo-rachunkową i kadrową. Jednocześnie zapewniamy dostęp do komplementarnych usług z zakresu doradztwa podatkowego. Świadczenia w ramach tego pakietu pozwalają pełnić rolę Głównego Księgowego przez nasze biuro rachunkowe. Tym samym zapewniamy ochronę przed ewentualnymi nieprawidłowościami występującymi w księgach. Dodatkowo eliminujemy w ten sposób konieczność zlecania księgowości zewnętrznym firmom, co może być bardzo istotne w przypadku wysokiego poziomu poufności, bezpieczeństwa danych i skali działalności, a także z powodu konieczności szybkiej reakcji na zdarzenia księgowo-rachunkowe. Usługa nadzoru podatkowo-księgowego to doskonałe rozwiązanie dla firm, które prowadzą księgowość we własnym zakresie, poszukujących szczegółowego nadzoru prawnego nad działem księgowo-kadrowym. Dopasowujemy zakres naszych prac do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

Polecamy Państwu profesjonalne usługi księgowe doradcy podatkowego Andrzeja Sobieraja, realizowane w Poznaniu i skierowane do dużych przedsiębiorstw. Nadzór podatkowo-księgowy to kompleksowa usługa w naszej ofercie. Polega na weryfikacji wszystkich działań wykonywanych przez dział księgowo-rachunkowy oraz kadrowy, dzięki czemu można wyeliminować błędy oraz upewnić się o poprawności rozliczeń. Prawidłowo prowadzona księgowość to klucz do zachowania zgodności z przepisami prawa podatkowego oraz bezpieczeństwa finansowego firmy. Nadzór podatkowo-księgowy to specjalistyczne usługi księgowe w pełni kompatybilne z zakresem funkcji Głównego Księgowego w firmie. Księgowość prowadzona w częściowym outsourcingu pozwala na zachowanie działu księgowego w firmie z jednoczesną pełną kontrolą jakości i weryfikacji poprawności działań księgowych, z utrzymaniem optymalnych kosztów usług księgowych. Usługi księgowe w ramach Pakietu VII prowadzone przez Biuro Doradztwa Podatkowego Andrzeja Sobieraja z Poznania to kompleksowa opieka nad zgodnością wszelkich działań księgowo-podatkowych i płacowych w Państwa firmie z obowiązującym prawem.

W ramach usługi nadzoru podatkowo-księgowego oferujemy między innymi:

  • szczegółową weryfikację zestawień obrotów i sald po zamknięciu każdego miesiąca oraz sprawdzenie poprawności księgowania każdego wprowadzonego do ewidencji dowodu księgowego;
  • szczegółową analizę sald wszelkich rozrachunków: z kontrahentami, publicznoprawnych, pracowniczych i innych;
  • szczegółową weryfikację ewidencji środków pieniężnych, środków trwałych i wartości niematerialnych oraz planu amortyzacji;
  • comiesięczną weryfikację rejestrów VAT zakupów i sprzedaży, sprawdzanie deklaracji VAT;
  • weryfikacja prawidłowości kalkulacji zaliczki na podatek dochodowy ;

Współpraca z naszym biurem księgowym to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości. Mając to na uwadze, z pełną świadomością ponosimy całkowitą odpowiedzialność za działania w ramach świadczonych usług księgowych.

Usługi księgowe i doradztwo podatkowe w jednym

Decydując się na pakiet VII naszych usług, czyli nadzór podatkowo-księgowy, otrzymują Państwo w komplecie profesjonalne doradztwo podatkowe, które pozwala zoptymalizować koszty prowadzenia działalności oraz wybrać najlepsze modele rozliczeń. Co więcej, w ramach usługi zapewniamy także przedstawicielstwo przed różnego typu organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Księgowość w Poznaniu w pełnym wymiarze

Nasza oferta może przyjąć formę regularnej lub ciągłej kontroli nad pracą działu księgowo-rachunkowego oraz działu kadr. To sposób na wyeliminowanie ewentualnych pomyłek i błędów, a także spojrzenie z zewnątrz na rozliczenia podatkowe firmy. Spełniamy funkcję Głównego Księgowego dla przedsiębiorstwa, co pozwala na pełną kontrolę i ochronę. Zakres naszych usług jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb danego przedsiębiorstwa, dzięki czemu księgowość może być prowadzona w zoptymalizowany i rzetelny sposób. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego pozwala na profesjonalną obsługę przedsiębiorstw w pełnym wymiarze usług księgowych. Co bardzo ważne dla naszych Klientów, ponosimy pełną odpowiedzialność za realizowane przez nas czynności w ramach obsługi księgowej. Swoim działaniem obejmujemy Poznań oraz okoliczne miasta. Nasza oferta kierowana jest do dużych firm i korporacji, w których strukturze wydzielony jest odrębny dział księgowości. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z dużymi podmiotami i cieszymy się pewną renomą, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym biurem.

Więcej o pakiecie:

Dzięki nadzorowi podatkowo-księgowemu prowadzona będzie regularna lub ciągła kontrola prawidłowego funkcjonowania działu księgowości w danym przedsiębiorstwie. Kontroli podlegać będzie zarówno poprawne dokonywanie rozliczeń podatkowych, jak i obsługi kadrowej czy też księgowości.

Firmy, które zdecydują się skorzystać z możliwości pakietu VII otrzymają także usługę doradztwa podatkowego, a także przedstawicielstwo w sądach administracyjnych czy też przed instytucjami podatkowymi.

Ponosimy wszelką odpowiedzialność za działania podjęte w ramach nadzoru podatkowo-księgowego.