Księgowość, usługi księgowe Poznań
Dbamy o bezpieczeństwo Klientów od 1999 roku
+48 608 468 363telefon - Księgowość, usługi księgowe Poznań
biuro@doradcapodatkowy-sobieraj.pl
Księgowość, usługi księgowe Poznań

Księgowość i usługi księgowe

Pakiet VII - Nadzór podatkowo–księgowy

Pakiet VII kierowany jest do przedsiębiorstw, w strukturach, których wydzielony jest odrębny dział księgowości.
Usługa opiera się na weryfikacji działań prowadzonych przez dział odpowiedzialny za obsługę księgowo-rachunkową i kadrową. Jednocześnie zapewniamy dostęp do komplementarnych usług z zakresu doradztwa podatkowego. Świadczenia w ramach tego pakietu pozwalają pełnić rolę Głównego Księgowego przez nasze biuro rachunkowe. Tym samym zapewniamy ochronę przed ewentualnymi nieprawidłowościami występującymi w księgach. Dopasowujemy zakres naszych prac do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

Polecamy Państwu profesjonalne usługi księgowe doradcy podatkowego Andrzeja Sobieraja, realizowane w Poznaniu i skierowane do dużych przedsiębiorstw. Nadzór podatkowo-księgowy to kompleksowa usługa w naszej ofercie. Polega na weryfikacji wszystkich działań wykonywanych przez dział księgowo-rachunkowy oraz kadrowy, dzięki czemu można wyeliminować błędy oraz upewnić się o poprawności rozliczeń. Prawidłowo prowadzona księgowość to klucz do zachowania zgodności z przepisami prawa podatkowego oraz bezpieczeństwa finansowego firmy.

Usługi księgowe i doradztwo podatkowe w jednym

Decydując się na pakiet VII naszych usług, czyli nadzór podatkowo-księgowy, otrzymują Państwo w komplecie profesjonalne doradztwo podatkowe, które pozwala zoptymalizować koszty prowadzenia działalności oraz wybrać najlepsze modele rozliczeń. Co więcej, w ramach usługi zapewniamy także przedstawicielstwo przed różnego typu organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Księgowość w Poznaniu w pełnym wymiarze

Nasza oferta może przyjąć formę regularnej lub ciągłej kontroli nad pracą działu księgowo-rachunkowego oraz działu kadr. To sposób na wyeliminowanie ewentualnych pomyłek i błędów, a także spojrzenie z zewnątrz na rozliczenia podatkowe firmy. Spełniamy funkcję Głównego Księgowego dla przedsiębiorstwa, co pozwala na pełną kontrolę i ochronę. Zakres naszych usług jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb danego przedsiębiorstwa, dzięki czemu księgowość może być prowadzona w zoptymalizowany i rzetelny sposób. Co bardzo ważne dla naszych Klientów, ponosimy pełną odpowiedzialność za realizowane przez nas czynności w ramach obsługi księgowej. Swoim działaniem obejmujemy Poznań oraz okoliczne miasta. Nasza oferta kierowana jest do dużych firm i korporacji, w których strukturze wydzielony jest odrębny dział księgowości. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z dużymi podmiotami i cieszymy się pewną renomą, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym biurem.

Więcej o pakiecie:

Dzięki nadzorowi podatkowo-księgowemu prowadzona będzie regularna lub ciągła kontrola prawidłowego funkcjonowania działu księgowości w danym przedsiębiorstwie. Kontroli podlegać będzie zarówno poprawne dokonywanie rozliczeń podatkowych, jak i obsługi kadrowej czy też księgowości.

Firmy, które zdecydują się skorzystać z możliwości pakietu VII otrzymają także usługę doradztwa podatkowego, a także przedstawicielstwo w sądach administracyjnych czy też przed instytucjami podatkowymi.

Ponosimy wszelką odpowiedzialność za działania podjęte w ramach nadzoru podatkowo-księgowego.

Księgowość, usługi księgowe Poznań
ul. Libelta 1A | 61-706 Poznań | tel./fax +48 (61) 877 51 11 | kom. +48 608 468 363 | biuro@doradcapodatkowy-sobieraj.pl
ul. Karłowicza 4/59 | 62-510 Konin | kom. +48 608 468 363 | biuro@doradcapodatkowy-sobieraj.pl